צור קשר על אינטרנט והעסק שלכם אודות שיווק נכון -תיק עבודות דף הבית שיווק נכון-דף הבית
מאמרים אודות תיק עבודות דף הבית
שיווק נכון-תיק עבודות שיווק נכון-אודות שיווק נכון-מאמרים שיווק נכון-צור קשר שיווק נכון-דף הבית שיווק נכון שיווק נכון-תיק עבודות שיווק נכון-מאמרים שיווק נכון-צור קשר שיווק נכון-דף הבית
שיווק נכון-תיק עבודות שיווק נכון-מאמרים שיווק נכון-צור קשר שיווק נכון-דף הבית


 

 

 

 

מאמרים >>>מקום ראשון בגוגל - באורגני !

אני מבטיח לך את המקום הראשון בגוגל - באורגני!

הבטיחו לך את המקום הראשון בגוגל ?
כדאי שתקרא את המאמר הזה לפני שאתה סוגר עסקה עם מקדם האתר שלך.

כמקדם אתרים קורה לי לא פעם שמגיע לקוח המבקש לקדם את האתר שלו בתנאי שאתן התחייבות למיקום שלו בגוגל לאחר תהליך הקידום. כשאני אומר לולקוח שאני לא מוכן להתחייב מאחר ולא הכול תלוי בי.
הלקוח עונה:  אז איך בחברה המתחרה הבטיחו לי להיות במקום הראשון ?

אם משהו מבטיח לכם את המקום הראשון בגוגל , כדאי לכם מאוד להיות חשדנים ולבדוק שוב מול מי אתם עובדים.

המיקומים בגוגל לא נתונים בשליטתם המלאה של מקדמי האתרים. נכון שאנו מקדמי האתרים יודעים כיצד להשפיע על תוצאות מנוע החיפוש על מנת לשפר את המיקום של האתר בתוצאות החיפוש הרגילות (האורגניות, לא הממומנות בתשלום).  עם זאת השליטה שלנו מוגבלת ולא הכול נמצא בשליטתנו, כך שהבטחה כזאת או אחרת היא לא נכונה או לא מקצועית מאחר וישנם "פרמטרים" נוספים שלא בשליטתנו, כגון : פעולות קידום אתרים של המתחרים המנסים גם הם  לקדם את עצמם במקביל למיקום הראשון עבור אותם מילות חיפוש כמו שלכם,  שינויים במנוע החיפוש שגוגל עושה מעת לעת (באלגוריתם שקובע את המיקומים), מידת התחרות בתחום וכמות החיפושים עבור מילת המפתח מצד המחפשים  את השירות או המוצר שלכם ועוד.

מקדם אשר נותן את ההבטחה לוקח על עצמו סיכון, ייתכן יצליח לתת תוצאות חלקיות או מיקום ראשון עבור ביטויים שנפח החיפוש בהם הוא כמעט אפסי ולכן מיקום זה לא מביא לגידול בחשיפה של האתר שלנו או גידול במכירות. שימו לב עבור אילו ביטויים נתנה לכם ההבטחה ותמיד כדאי להתייעץ עם גורם נוסף בתחום. אתם צריכים להתרכז בלהביא לקוחות חדשים ולהגדיל את המכירות ולא לתפוס מיקומים במנוע החיפוש לצורכי אגו בלבד.

מה כן צריך לעשות על מנת שהאתר שלך יקודם במנוע החיפוש?  זה מאוד פשוט:  תקשיבו להמלצות של גוגל בנושא זה. גוגל אומרים "התוכן הוא המלך". במילים אחרות כדי שהאתר שלכם יהיה במקומות הראשונים תדאגו שהוא יהיה ראוי לזה , תדאגו שהוא באמת יהיה הכי טוב בקטגוריה שלו ועבור מילות החיפוש אותם אתם מקדמים.
אתר טוב זה אומר אתר עם תוכן מקורי, איכותי ומעניין את הגולשים .
איך דואגים לזה על ידי : מאמרים איכותיים ומקוריים , סרטונים ייחודיים , מידע וטיפים מקצועיים  וכד'. אם אתם לא מסוגלים לייצר את התכנים בעצמכם , פנו לכותב תוכן מקצועי עם ידע בכתיבה שיווקית שיעשה את זה עבורכם.
בנוסף יש משמעות גם לצד הטכני כגון : מבנה הדף, הכותרות , שילוב מילות המפתח , קישורים פנימיים וחיצונים ועוד (אני לא מעוניין להעמיס כאן במילים מקצועיות מהתחום ) ואת זה תשאירו למקדם האתר.
קידום האתר בצורה נכונה יחזיק מעמד לאורך זמן ולא צריך להיות מושפע  בצורה קיצונית מזעזועים באלגוריתם של  מנוע החיפוש המבוצעים מעת לעת.
כמובן שצריך תמיד לדאוג לרענן את התוכן ולהמשיך לתת ערך לגולשים באתר אחרת עם הזמן האתר ילך אחורה בתוצאות החיפוש לטובת המתחרים שדואגים לחדש ולרענן את התוכן בתוכן עדכני ומעניין את הגולש.
מומלץ לא להתרכז רב בביטוי אחד אלא מספר ביטויים רלוונטיים בעלי נפח חיפוש משמעותי. כאשר ישנם מספר ביטויים מקודמים הסבירות להצליח לקדם את האתר בחלק מהביטויים גדול יותר ומעשי יותר.

לסיכום : אם משהו אחר מוכן להתנבא למיקום שלכם בעוד 3 חודשים בגוגל אז כדאי להיות זהירים עם נבואות שכאלו. ישנם מסר אנשים בודדים שיכולים להבטיח לכם את המיקום הראשון בגוגל וביניהם  לארי פייג וסרגיי ברין מייסדי מנוע החיפוש גוגל. לצערי אני לא ביניהם (למרות ששם המשפחה שלי הוא על שם יונה הנביא אני לא מוכן להתנבא לגבי המיקום שלכם בגוגל : ).  
אתם מוזמנים לשלוח בקשה ל לארי או סרגיי. אבל, לא נראה לי שאם תבקשו מהם לשים את האתר שלכם במקום הראשון הם יסכימו. אתם תמיד יכולים לנסות : ).

אם אתם רוצים לקדם את האתר שלכם אני יכול להבטיח לכם שאעשה את כל המאמצים לקדמו על ידי הוספת תוכן מעניין ולרלוונטי לאתר ולא רק בשינויים טכניים באתר ובהבאת קישורים חיצונים.

בהצלחה לכולם.

 

יואב יונה
"שיווק נכון"

שותף גוגל


שירותים

קידום אתרים אורגני
..............................................
פרסום ממומן בגוגל
..............................................
בניית אתרים
..............................................
עיצוב אתרים
..............................................
שיווק באמצעות רשתות חברתיות
..............................................
ייעוץ והדרכה בנושא שיווק באינטרנט
..............................................
אחסון אתרים
..............................................

מאמרים:
קידום אתרים אורגני (seo)
פרסום ממומן בגוגל (sem)
בניית אתרים
עקרונות בשיווק שכדאי לאמץ
רכישת כתובת אינטרנט (domain)
דפי נחיתה
הנותן הוא המקבל
למה כדאי לתת למפרסם מקצועי לנהל
את הקמפיין שלך?

למי מתאים הפרסום בגוגל ?

סרטוני הדרכה בנושא פרסום בגוגל

 

  [email protected] 050-7664574 כל הזכויות שמורות לשיווק נכון ©
סרטוני הדרכה בנושא פרסום בגוגל פרסום בגוגל